עמותה רשומה מספר 580224863

התרומות מתקיימות באתר מאובטח

אנחנו מחלקים בכל יום למעלה מ-2,000 ארוחות חמות טעימות ובריאות לניצולי שואה וקשישים. זה יכול להימשך רק בזכות התרומות שלכם.

עלות ארוחות לשבוע לניצול שואה: 189 ש"ח

שגריר גרמניה הגיע לחלוקת ארוחות של לחיות בכבוד ונפגש עם ניצולי השואה: "אני יוצא מהפגישות עם ניצולי השואה מלא בכבוד והערצה אליהם"

סל שבועי לניצול שואה

סל חודשי לניצול שואה

סל שנתי לניצול שואה

תרמו 35 ש"ח לארוחה חמה לניצול שואה

אנחנו מחלקים בכל יום, כל השנה למעלה מ-2,000 ארוחות חמות טעימות ובריאות לניצולי שואה וקשישים בעשרות מוקדי חלוקה בפריסה ארצית.

הכל התחיל לפני יותר מ-30 שנה במטבח הביתי של ארז ואוריה קרלנשטיין ברחובות. מדי יום היו מגיעים קשישים ונזקקים לאכול ארוחת צהריים חמה וביתית שאוריה היתה מכינה. הכמות גדלה וארז ואוריה הקימו מטבח תעשייתי גדול בעיר ראשון לציון, שממנו יוצאות בכל יום אלפי ארוחות.

בתקופת הקורונה הקמנו מערך חלוקה של הארוחות עד פתח הדלת של הקשישים, הפעילות גדלה וגם הביקוש – אנחנו מקבלים בכל יום עשרות פניות חדשות מקשישים וניצולי שואה שרוצים גם הם לקבל ארוחה חמה. הקמנו מערך מתנדבים ארצי ובקרוב יוקמו מטבחים בדרום ובצפון הארץ כדי לענות על הצורך הגדול ולהגדיל את כמות הארוחות המחולקת מדי יום. 

 

סל שבועי לניצול שואה

אז כן, יש דרך שאפשר לעזור!

 כדי שכל קשיש או ניצול שואה יקבל ארוחות חמות לאורך השנה, צריך לקנות מצרכים, לארוז אותם ולהביא לבית שלו…

הצטרפו אלינו והגדילו את העשייה

התרומה לאתר זה מוכרת לצרכי מס סעיף 46, "לחיות בכבוד" מס' אישור: 580224863

מי זו עמותת לחיות בכבוד?

עמותת לחיות בכבוד פועלת כבר 30 שנה על מנת לאפשר ללמעלה מ- 2,400 קשישים וניצולי שואה שנמצאים מתחת לקו העוני לקבל ארוחות חמות בכל יום.

משנה לשנה הפעילות של העמותה רק גדלה ומתרחבת, על מנת לאפשר ליותר ויותר נזקקים לקבל מענה וסייוע באופן קבוע. העמותה פועלת עם כל האישורים הנדרשים ובשקיפות מלאה על מנת לוודא שכל אגורה שנתרמת מגיעה לנזקקים והופכת בקצה לאוכל חם ומזין למי שבאמת צריך אותו.